Lugupeetud lapsevanemad ja spordikooli õpilased!

Seoses tekkinud olukordadega ja korduvate treeningute segamistega peame vajalikuks üle korrata Orissaare spordihoone kasutamise reeglid.

Seni on probleemiks, et tullakse varem kohale, võetakse luba küsimata spordivahendeid ja ei panda neid oma kohtadele tagasi, segatakse treeninguid ja viibitakse luba küsimata jõu- ja aeroobika saalis. Paljud lapsed, kes tulevad 1 -1,5 tundi varem kohale on treeningu alguseks juba väsinud ja näljased ega suuda korralikult kaasa teha.

Õpilane on kohustatud:

1.      Viibima spordihoones ainult sportlikes puhastes vahetusjalatsites.

2.      Kinni pidama treening- ja õppetöö läbiviimise aegadest

a.      laps tuleb tuleb saali mitte varem kui 30 min enne treeningu algust

b.      treeningu lõppedes läheb õpilane pesema, kasutades pesuruume heaperemehelikult

c.      erikokkuleppetel on lapsel lubatud spordihoones oma treeningut oodata selleks ettenähtud kohas, ehk kohvikus

3.      Hoidma kõikides spordihoone ruumides puhtust ja korda. Söömine on lubatud vaid kohvikus ja fuajees. Spordisaalides on toidu, magusate jookide ja närimiskummiga viibimine keelatud.

Meil on väga hea meel, et nii paljud lapsed on otsustanud käia Orissaare spordikooli treeningutel. Anname endast parima, et lapsed õpiksid iga päev midagi uut ja et nad lahkuksid saalist alati heatujuliselt, kuid samas on distsipliinil spordis väga oluline roll. Orissaare Spordihoones soovime pakkuda parimat teenust, nii lastele kui ka täiskasvanutele.

Parim energia on liikumises!

Lugupidamisega, Andla Rüütel