Orissaare Spordi kaks võistkonda osales nädalavahetusel Suure Töllu Cupil Kuressaares.

Meie suuremate posite tiim ehk U16 võistkond sai kindla esikoha, alistades kõik vastased.
Selles vanuseklassis osales tänavu 5 võistkonda, lisaks meile BC Kalev/Saaremaa SK,  TalTech/Rim,  TalTech/Haabersti ja  TalTech/Newox.

Tiimi liikmed:
Oskar Maripuu, Rasmus Tambur, Rasmus Olop, Andrei  Lartsenko, Tanel Kreem, Egert Tambur, Ardi Kald, Andri Truumees, Margus Mägi, Karl Hendrik Mäeots.
Orissaare poistest sai parima mängija auhinna Rasmus Olop.

Poiste treener Andre Kuntsel.


Fotod  Allan Mehik

Noorematel e U14 poistel oli võistustules 3 võistkonda.  Kahjuks jäid seekord viiruse pärast koju Paide KK ja KK Karud
Kokku mängiti 4 mängu, kummagi vastadega kaks korda. Seekord olime kõige tugevamad ja poisid saavutasid turniiril esimese koha.

Treener Härmo võtab turniiri kokku järgmiselt: 
"Poisid olid tublid, hea võitlusliku mänguga sunniti vastaseid tegema halbu otsuseid. Tänu sellele suutsime tihti korviga lahendada lihtsamaid ülekaalu olukordi. Poisid suutsid enamasti rünnaku joonistest kinni pidada. Mis oli ka üks seatud eesmärkidest. Treenerina oli aru saada, et poistel on seljataga pikk võistluspaus ja sellest tulenevalt oli ka natuke rohkem lohakad eksimusi aga loodame, et selle hooaja saame lõpuni mängida!"

Tiimi liikmed: Andero Niits, Oskar Joosep Metsla, Uku Rüütel, Robin Kahest, Jarko Liitmäe, Anri Pere, Käsper Saksakulm, Kristofer Vallau, Martin Õue, Silver Saksakulm, Jürgen Saksakulm, Ekke Paivel, Krister Naaber ja Kert Naaber
Võistkonna parima mängija auhinna sai Jarko Liitmäe.
Treener Härmo Lambut.

Fotod Allan Mehik
Suur tänu Saaremaa Spordikool ja Siim Hiie toreda turniiri eest. 🙂