26.-28.aprill võõrustas Viimsi viiendat rahvusvahelist laste- ja noorte korvpalliturniir “Viimsi Spring Cup 2019”. Kolme päeva jooksul, Viimsi, Haabneeme ning Randvere koolide spordisaalides ning Karulaugu Spordikeskuse korvpalliareenil toimuvast turniirist võttis kuues erinevas vanuseklassis osa 42 võistkonda ja 464 mängijat 17 erinevast korvpalliklubist ja –koolist ning toimus 105 võistlusmängu, millega visati 8362 punkti. Kõigest sellest said osa ka esmakordselt Orissaare Sport noored korvpallurid vanuses 11 eluaastat ja nooremad.  

Orissaare Sport U11 poisid osalesid turniiril esmakordselt ning alagrupis kahjuks ühtegi võitu ei saavutatud. Meie vastasteks olid TTÜ korvpallikool, Tornaado KM, KK Viimsi, Paide KK7 ja Kesklinna KK . Peale nende vastaste tuli ka rinda pista iseendaga. Pikad päevad, ööbimine kodust eemal, intensiivsed mängud, väsimus. Kõik see mõjutas poiste võitlusvaimu. Alustades turniiri suure innuga, siis mida rohkem mäng edasi, seda vähem oli meil „õnne“. Järjest vähem õnnestus Meil mängus realiseerida trennis õpitud oskusi.

Kokkuvõtteks Meie U11 poisid olid tublid, et nad suutsid kõik need kolm päeva vastu pidada. Mängijatele ja muidugi ka treeneritele palju uusi kogemusi. Rohkelt olukordi, mängudest,  millest õppida. Võistkonnas mängisid: Uku Hinnosaar, Marek Koppel, Jarko Liitmäe, Kert Mattias Naaber, Anri Pere, Uku Rüütel, Käsper Saksakulm, Robin Kahest.

Treenerid: Mati Rüütel, Härmo Lambut