Armas spordisõber!

 

“Ainus koht, kus edu tuleb enne tööd, on sõnaraamatus”

        Vidal Sassoon

 

Aasta 2017 on Orissaare spordile olnud mitmekülgsete väljakutsete aasta: palju aega oleme panustanud Maasi männikusse rajatavale Orissaare terviserajale, suve hakul korraldasime VI Eesti saarte mängud ja aasta lõpus võõrustasime Credit24 meistriliiga võrkpallimänge. Oluliseim ülessanne aga on töö spordikoolis, töö laste ja noortega.  

Aastal 2017 on spordiharrastajate hulk stabiliilselt hea. Aastalõpu seisuga on spordikooli treeningutes ja ringides kokku 130 õpilast ja igapäevaste täiskasvanud treenijate arv ületab saja harrastaja piiri.

Tänavuse aasta üks suuremaid uuendusi spordiklubi töös on üleminek Sportlyzer tarkvaraplatvormile. Sportlyzer on spordiklubidele mõeldud rakendus, mis aitab kiirelt ja lihtsalt teha eri haldustegevusi. Uuele haldussüsteemile üleminek ei ole olnud viperusteta, aga kindlasti on see muutnud treenerite ja klubi töötajate töö lihtsamaks.

Tuhat tänu Orissaare treeneritele ja õpetajatele, kes annavad oma igapäevase pühendunud tööga suure panuse selleks, et meie kodukandile ja Eesti riigile kasvaksid tublid ja terved kodanikud.


2017. aasta Orissaare Spordi aastaraamatut saad lugeda siit!