Võistkonnad

Orissaare Träx
JNrMängija ees- ja perekonnanimiPositsioonSünnikuupäevPikkus, cm
1.Raul Koppel107.03.1984183
2.Härmo Lambut123.04.1992184
3.Alari Hiis328.05.1992188
4.Eke Rüütel327.05.2004203
5.Kaur Kurg418.08.2005195
6.Joonatan Johanson211.02.2003180
7.Jaanus Metsla427.05.1978190
8.Andri Truumees105.04.2006180
9.Ardi Kald210.03.2006180
10.Rasmus Olop322.01.2007195
11.Rasmus Tambur112.03.2007173
12.Karl Õunapuu527.04.2005203
13.Oskar Maripuu305.01.2005190
14.Tanel Kreem219.12.2006180
15.Margus Mägi316.04.2006185
16.Karli Saar514.12.1988195
17.Gert Kaldmäe412.09.1995195
18.Tormi Niits319.05.1998198
19.Tõnis Paat  5  02.10.1975  200  
Peatreener: Mati Rüütel
Kontaktisik: Raul Koppel Hiiumaa Gümnaasium/Spordikool
JNrMängija ees- ja perekonnanimiPositsioonSünnikuupäevPikkus, cm
1.Koit Kalmus 209.09.1977180
2.Kaspar Kalmus115.06.2004178
3.Ronet Robas124.09.2005183
4.Trevor Marcus Heido225.06.2004182
5.Henri Lilp314.04.2004187
6.Henri Kanarbik227.05.2005180
7.Trevor Püssim326.03.2005187
8.Maitis Roosimaa402.06.2003195
9.Martin Berkmann420.04.1980190
10.Imre Randmäe520.05.1982192
11.Risto Merimaa113.08.1993185
12.Robin Rõmmel 420.04.2005190
Peatreener
: Koit Kalmus

Kontaktisik: Koit Kalmus
Estlant
JNrMängija ees- ja perekonnanimiPositsioonSünnikuupäevPikkus, cm
1.Taavi Ilmjärv101.08.1989192
2.Mikko Laugen307.08.1987194
3.Taavi Tõnus125.06.1989183
4.Ats Pildre514.04.1988198
5.Joosep Tõnus202.10.1990190
6.Siim Hiie320.06.1988185
7.Karel Kesküla401.10.1987195
8.Siim Pildre128.12.1994180
9.Enriko Laanemäe230.08.1990182
10.Karel Miil218.09.1987182
11.Martin Haug215.05.1992183
12.Heikko Jäe204.07.1988188
13.Mart Kolk315.06.1991187
14.Kaspar Peder403.08.1989189
15.Tauno Selberg321.11.1989185
16.Egert Väinaste427.06.1982192
17.Kaspar Esko131.03.2006185
18.Ott Jürison521.05.2006190
Peatreener: Siim Hiie

Kontaktisik: Ats Pildre
Saaremaa Gümnaasium
JNrMängija ees- ja perekonnanimiPositsioonSünnikuupäevPikkus, cm
1.Gregor Kaljumäe1/214.03.2004189
2.Märten Martinson3/418.07.2003193
3.Artur Kuning408.07.2005192
4.Henri Uue516.10.2002
5.Kris Kruuse409.02.2004193
6.Oliver Valk222.08.2005190
7.Ermo Nõmm2/305.03.2004188
8.Ken Almet1/215.01.2003186
9.Romet Noor2/328.10.2004186
10.Koit Simso2/315.04.1989185
11.Joosep Praks4/502.04.2002203
12.Kevin Kaljumäe2/322.08.1994186
13.Alvar Väli3/4

14.Mihkel Kõbin4/515.02.1994195
15.Allar Raamat130.01.1987176
Peatreener
: Lev Kaljumäe

Kontaktisik: Koit Simso
Tesman sa
JNrMängija ees- ja perekonnanimiPositsioonSünnikuupäevPikkus, cm
1.Ingmar Treiberk4

2.Innar Vares2

3.Janek Liivas2

4.Janek Mander1

5.Josti Samarokov3

6.Jürgen-Mark Heinmets3

7.Karl Kustav Kuning1

8.Kristjan Ninn3

9.Mario Rumm3

10.Marek Arge1

11.Mart Truu4

12.Mehis Pildre5

13.Peeter Raamat3

14.Priit Sõmmer5

15.Reigo Lass5

16.Sander Mets1

Peatreener
: Riivo Allik

Kontaktisik: Janek Mander