Võistkonnad 2022/2023

Saaremaa Gümnaasium U18TEAM/ Saaremaa Spordikool
Nr.NimiSünniaegPos.Pikkus
9Oliver Valk22.8.0531.89
4Gregor Kaljumäe14.3.0431.88
10Kris Kruuse9.2.0451.92
13Artur Kuning8.7.0531.90
15Kaur Kurg18.8.0541.94
16Jan-Markus Laanet14.9.0531.90
1Robert Luks28.6.0511.75
5Märten Martinson18.7.0341.92
14Mikk Mets17.5.0651.95
8Margus Mägi16.4.0621.86
6Romet Noor28.10.0421.85
7Rickie Magnus Jojo Roberts18.7.0521.75
2Andri Truumees5.4.0611.82
12Henri Uue16.10.035

Robin Maranik27.1.0621.70

Furo

NimiSünniaegPospikkus
1Alvar Väli2/12/1994
195
2Harles Herman Ojasaar5/17/1999
188
3Joonas Jõgi8/17/1994
188
4Karl Kustav Kuning10/15/1998
184
5Kevin Kaljumäe8/22/1994
186
6Mart Kolk6/15/1991
187
7Mart Truu9/25/1999
194
8Martin Haug5/15/1992
183
9Martti Mägi1/27/1994
193
10Mihkel Kõbin2/15/1994
195
11Mihkel Lember10/13/1991
189
12Reio Pihlak12/1/1998
198
13Siim Pildre12/28/1994
180






Siim Pildretelefon:56630533

Markend Team
Nr.NimiSünniaegPos.Pikkus

Egert Väinaste                      27.06.1982



Helar Jalg  




Janek Liivas




Janek Mander




Janno Sklennik




Mairo Rumm  




Mehis Pildre




Reigo Lass  



Sander Mets


Urmas Oja  



Tauno Selberg  



Esindaja: Janek Mander
Pulvar
JNrMängija ees- ja perekonnanimiPositsioonSünnikuupäevPikkus, cm
1. Taavi Tõnus
11989184
2. Taavi Ilmjärv
41989192
3. Mikko Laugen
31987194
4. Heikko Jäe
21988188
5. Jan-Martin Jäe
31999170
6. Holger Part
11990184
7. Ats Pildre
51988198
8.Joosep Tõnus
31990192
9. Karel Kesküla
51987195
10. Siim Hiie
31988185
11. Enriko Laanemäe
21990184
12. Kaarel Väer
51988185
13. Ardo Hiiuväin 11989180
14. Kaspar Esko
22006185
15. Priidik Vapper
41989184
16. Henri Leetma 42000197

Orissaare Träx
Nr.NimiSünniaegPos.Pikkus
6Rasmus Tambur                              12.03.2007
1174
7Tanel Kreem 19.12.2006
2183
8Alari Hiis 28.05.1992
3 188
9Härmo Lambut 23.04.1992
1 184
10Taavi Vesiaid
2186
11Riko Robi Tamtik26.05.20053182
12Jaanus Metsla 27.05.1978
4190
14Tõnis Paat 02.10.1975
5200
15Karli Saar 14.12.1988
5195
20Martin Õue
3150

Markus Metsala
5200

Gert Kaldmäe 12.09.1995
4 195

Oskar Maripuu 05.01.2005 3190
  Ardi Kald  183
  Madis Saksakulm  1 178
  Carl Haamer  180
  Karl-Hendrik Mäeots  2 182
  Kristofer Vallau  1 175
  Oskar Joosep Metsla  2 175
  Jarko Liitmäe  4 184
  Robin Kahest  3 183
  Käsper Saksakulm  2 178
  Tormi Niits 26.05. 4 196
  Tormi Joonatan Metsla 05.01.2005 1 200
  Eke Rüütel 27.05-2004 1 205
  Karl Õunapuu  27.04.2005 5 205



Võistkonnad 2021/2022
JNrMängija ees- ja perekonnanimiPositsioonSünnikuupäevPikkus, cm
1.Raul Koppel107.03.1984183
2.Härmo Lambut123.04.1992184
3.Alari Hiis328.05.1992188
4.Eke Rüütel327.05.2004203
5.Kaur Kurg418.08.2005195
6.Joonatan Johanson211.02.2003180
7.Jaanus Metsla427.05.1978190
8.Andri Truumees105.04.2006180
9.Ardi Kald210.03.2006180
10.Rasmus Olop322.01.2007195
11.Rasmus Tambur112.03.2007173
12.Karl Õunapuu527.04.2005203
13.Oskar Maripuu305.01.2005190
14.Tanel Kreem219.12.2006180
15.Margus Mägi316.04.2006185
16.Karli Saar514.12.1988195
17.Gert Kaldmäe412.09.1995195
18.Tormi Niits319.05.1998198
19.Tõnis Paat  5  02.10.1975  200  
Peatreener: Mati Rüütel
Kontaktisik: Raul Koppel Hiiumaa Gümnaasium/Spordikool
JNrMängija ees- ja perekonnanimiPositsioonSünnikuupäevPikkus, cm
1.Koit Kalmus 209.09.1977180
2.Kaspar Kalmus115.06.2004178
3.Ronet Robas124.09.2005183
4.Trevor Marcus Heido225.06.2004182
5.Henri Lilp314.04.2004187
6.Henri Kanarbik227.05.2005180
7.Trevor Püssim326.03.2005187
8.Maitis Roosimaa402.06.2003195
9.Martin Berkmann420.04.1980190
10.Imre Randmäe520.05.1982192
11.Risto Merimaa113.08.1993185
12.Robin Rõmmel 420.04.2005190
Peatreener
: Koit Kalmus

Kontaktisik: Koit Kalmus
Estlant
JNrMängija ees- ja perekonnanimiPositsioonSünnikuupäevPikkus, cm
1.Taavi Ilmjärv101.08.1989192
2.Mikko Laugen307.08.1987194
3.Taavi Tõnus125.06.1989183
4.Ats Pildre514.04.1988198
5.Joosep Tõnus202.10.1990190
6.Siim Hiie320.06.1988185
7.Karel Kesküla401.10.1987195
8.Siim Pildre128.12.1994180
9.Enriko Laanemäe230.08.1990182
10.Karel Miil218.09.1987182
11.Martin Haug215.05.1992183
12.Heikko Jäe204.07.1988188
13.Mart Kolk315.06.1991187
14.Kaspar Peder403.08.1989189
15.Tauno Selberg321.11.1989185
16.Egert Väinaste427.06.1982192
17.Kaspar Esko131.03.2006185
18.Ott Jürison521.05.2006190
Peatreener: Siim Hiie

Kontaktisik: Ats Pildre
Saaremaa Gümnaasium
JNrMängija ees- ja perekonnanimiPositsioonSünnikuupäevPikkus, cm
1.Gregor Kaljumäe1/214.03.2004189
2.Märten Martinson3/418.07.2003193
3.Artur Kuning408.07.2005192
4.Henri Uue516.10.2002
5.Kris Kruuse409.02.2004193
6.Oliver Valk222.08.2005190
7.Ermo Nõmm2/305.03.2004188
8.Ken Almet1/215.01.2003186
9.Romet Noor2/328.10.2004186
10.Koit Simso2/315.04.1989185
11.Joosep Praks4/502.04.2002203
12.Kevin Kaljumäe2/322.08.1994186
13.Alvar Väli3/4

14.Mihkel Kõbin4/515.02.1994195
15.Allar Raamat130.01.1987176
Peatreener
: Lev Kaljumäe

Kontaktisik: Koit Simso
Tesman sa
JNrMängija ees- ja perekonnanimiPositsioonSünnikuupäevPikkus, cm
1.Ingmar Treiberk4

2.Innar Vares2

3.Janek Liivas2

4.Janek Mander1

5.Josti Samarokov3

6.Jürgen-Mark Heinmets3

7.Karl Kustav Kuning1

8.Kristjan Ninn3

9.Mario Rumm3

10.Marek Arge1

11.Mart Truu4

12.Mehis Pildre5

13.Peeter Raamat3

14.Priit Sõmmer5

15.Reigo Lass5

16.Sander Mets1

Peatreener
: Riivo Allik

Kontaktisik: Janek Mander