Orissaare 11. triatlon - Trotsides tuult ja külma merevett.

Orissaare 11. triatloni meeskond tänab kõiki võistlejaid ja abilisi meeleoluka võistluspäeva eest. Tänaste ekstreemsete tingimuste kiuste olid võistluste stardis vaid parimad triatlonistid. Kõik 26 starti läinud vaprat tulid ka võidukalt finišisse. Kes võitis teisi osalejaid, kes iseend - see ongi spordi võlu.

Meeste arvestuses olid täna teistest paremad Villu Vakra (aeg 37.29), Jorma Härmsalu (aeg 42.09) ja Simmo Kikkas (aeg 44.45). Naiste arvestuses osales kaks tublit. Kiirem oli Kaisa Poller (aeg 52.44), teiseks tuli Kristel Prikko (aeg 57.27). Noormeeste arvestuses pani kinni Kristofer Kollo (aeg 1:01.14), teiseks tuli Martin Štolfa (aeg 1:07.13) ja kolmanda koha saavutas võistluse noorim osaleja Juss Kaspar Lvovs (aeg 1:14.40).

Võistluste protokolli näeb Antrotsenter.ee lehel

(http://my6.raceresult.com/57636/results?lang=et#0_78523E)

Võistluse korraldaja MTÜ Orissaare Sport koostöös Kohvik Kaldaga

Toetaja: Eesti Kultuurkapital.

Võistluse toimumisele aitasid kaasa: Eesti Politsei, Jüri Saar, Mati Rüütel, Eevi Rüütel, Riko-Robi Tamtik, Lissel Lee Tamtik, Eke Rüütel, Raimo Tamm. Suur tänu!

Simmo Kikkas Orissaare 11. triatlonist: 
Tänan väga selle toreda koduse fiilinguga sündmuse korraldajaid ehk siis kogu Orissaare Spordi ümber koondunud tiimi! Võtsin 11 aastat hoogu, et kohale jõuda ja ei kahetse hetkegi, et lõpuks jõudsin, järgmisel aastal tuleb kindlasti jälle kohal olla! +15-kraadises vees ulpimine ilma kalipsota oli algselt natuke ärevust tekitav, aga soe talvine rattasärk selga ja jooksu lõpuks oli kehatemperatuuur juba piisavalt kõrge, kus külm preemia-õlu sadama pubis maitses kuninglikult!  

Kohtumiseni Orissaare 12. triatlonil!