Täna toimus Orissaare Spordihoones lõbus ja sportlik korvpallipäev, mille käigus Pärnu KK korvpallurid ja Eesti Korvpalliliidu töötajad lastega mängisid ja korvpallitarkusi jagasid. Päevast võttis osa ligi 90 Orissaare Gümnaasiumi, Muhu Põhikooli ja Tornimäe Põhikooli algklasside õpilast.
Lapsi tervitasid ja õpetasid Alexela meistriliiga mängijad Heiko Rannula ja Janis Vahter KK Pärnust. Ning Eesti Korvpalliliidu G4S noorteliigade juht Meelis Raiend ja G4S noorteliigade projektijuht Harri Ausmaa
Kui tunni esimeses osas keskenduti korvpalli mängimisele ja erinevatele harjutustele, siis lõpetuseks said lapsed korvpalluritele küsimusi esitada.

Lisaks atraktiivsele programmile oli Korvpalliliidul ka koolidele väike üllatus. Nii kingiti igale koolile, kes korvpallipäeval osales, kott korvpallidega, ning korvpalliõpikud.  Iga laps sa joogi ja värske BASKETi
Orissaare Sport tänab Eesti Korvpalliliitu, Meelis Raiendit, Harri Ausmaad, Heiko Rannulat ja Janis Vahterit.  Suur tänu, et meie lastele nii toreda päeva korraldasite!