13.-15. augustil mängisid meie U13 ja U12 poisid Tartu Basket Cupil.
Liigagi kaua on mõõdunud meie viimasest võistlusmängust teadagi millistel põhjustel. Sellest tingituna olid ka meie esimesed mängud kohmakad. Aga turniiri jooksul kosusime ja näitasime sageli ilusaid sooritusi ja head koostööd.
Mõlemad tiimid lõpetasid kokkuvõttes turniiri 5. kohaga, kogudes 1 võidu ja 4 kaotust. Eriti üllatav oli nooremate U12 poiste aktiivne mäng, kellest nii mõnedki osalesid oma esimesel korvpalliturniiril. Vastaste ees vähimatki aukartust tundmata võideldi alati lõpuni, olenemata tablool olevast skoorist.
Treeneritele oli see meeldiv üllatus ja kindlasti tuleb neid tulevikus veel.
U13 võistkond oli viimasel päeval lähedal ka oma teisele võidule, kuid neljandal veerandil mängiti maha 9-punktiline edu ja 1-punktiline kaotus tuli vastu võtta.

U13 võistkonnas mängisid:
Oskar Joosep Metsla, Miikael Mõttus, Robin Kahest, Anri Pere, Jarko Liitmäe, Uku Rüütel, Andero Niits ja võistkonna parimaks mängijaks tunnistatud Kristofer Vallau.

U12 võistkonnas mängisid:
Ekke Paivel, Rico Veskis, Jürgen Saksakulm, Oliver Voites, Oliver Laul, Krister Naaber, Kert Mattias Naaber ja võistkonna parimaks tunnistatud Joosep Luht.

Treenerid: Mati Rüütel ja Härmo Lambut.