Eelmisel laupäeval jätkas Orissaare Spordi U16 võistkond oma 3. divisjoni mänge. Koduväljakul alistati KK Valga/Värska 88:51 ja KK Ülenurme/Tartu Kalev 79:76. Kaua puhkuseks aega ei anta, sest juba järgmisel nädalavahetusel Rakveres mängud kohaliku klubiga. Oleme seni võitnud 7 mängu ja kaotanud ühe ning loodame viimases viies samuti edukad olla.

Pühapäeval jätkas mängudega Orissaare Spordi U-14 võistkond. Koduses Orissaare spordihoones toimunud mängudel olid vastasteks Märjamaa korvpallikool ja Rapla/Kohila võistkonnad. Natuke kahju on asjaolust, et mängime hetkel III divisjonis ja seal meile tõsiseltvõetavaid vastaseid ei leidu. Kümnest seni peetud mängust on kõige väiksem võit 29 punktiline. Samas annab see treenerile võimaluse leida kõigile mängijatele võrdselt mänguminuteid, ning siit saadud kogemus kannab tulevikus loodetavasti vilja.Eesti MV lõpuni on jäänud veel ainult üks etapp, see toimub samuti Orissaare spordihoones 31.03, siis on vastasteks Keila KK II ja BC Kalev/Saaremaa Spordikool. Seega jälgige reklaami ja tulge toetage meie noori korvpallureid.

Samal nädalavahetusel osales meie klubi kasvandik Rasmus Olop järjekordsel Balti liiga etapil Riias. Nagu enamus korvpallisõpru teavad esindab Rasmus sel hooajal Balti liigas KK Pärnu 2007 võistkonda.
Võib julgelt väite, et Rasmus on enda võistkonna kindel liider nii rünnakul kui kaitses. Samuti tahaks treenerina kiita Rasmuse suhtumist treeningutesse, kus tehtav töö varem või hiljem ära tasub.
Kui kellelgi on rohkem huvi siis siin on Balti liiga koduleht:
http://bbbl.info/league/u12/