Nädalavahetusel osalesid Orissaare Spordi noored korvpallurid Kuressaares turniiril. Võistlustules olid U-12 ja U-10 vanusegrupid.
Orissaare Spordi U-12 võistkond lõpetas enda pika võistlushooaja Kuressaare spordihoones "Suure Tõllu Cupil". Kui eelmisel aastal saavutati sel turniiril kolmas koht, siis sel aastal olid ootused suuremad. Eelkõige tänu sellele, et poisid on läbi hooaja saanud tugevaid võistlusmänge ja treeninud usinalt.
Alagrupi esimene vastane oli Märjamaa Korvpallikool, vastas olid natuke nooremad poisid, kuid siiski tublid võitlejad. Võit siiski suhteliselt kindalalt meie poistele. Teises mängus võitsime kümne punktiga eelmise aasta võitjat SK RIM-i. Selles mängus vigastas kergelt põlve meie üks teravamaid mängumehi Rasmus Tambur ja kui algul tundus, et turniir on tema jaoks lõppenud siis kõva võitlejana aitas meeskonda lõpuni.
Poolfinaal Pärnu KK vastu tõotas tulla raske mäng.
Siin mängus tegime kaitses väga hea partii, suurepäraselt sai vastaste liidri pidurdamisega hakkama Rasmus Olop ja lõpuks teenitud võit 40:31.
Sellega oli tagatud pääs finaali.
Finaal Valga KK/Kuldre Kooli vastu algas meie dikteerimisel, kogu võistkond oli hästi valmis ja keskendunud. Saime kiire algedu ja tundus, et väga põnevaks ei lähegi.
Ometi suutis vastane enne esimese poolaja lõppu tulla vaid kahe punkti kaugusele.
Teisel poolajal panime kaitses kõvasti agressiivsust juurde, ülevälja pressing mida kasutasime töötas laitmatult ja vahe kärises. Lõpuks numbriliselt kindel võit 56:35.
Võidutants võis alata :)
Võistkonnas mängisid: Tanel Kreem, Karl-Hendrik Mäeots, Rasmus Olop, Margus Mägi, Andri Truumees, Ardi Kald, Egert Tambur, Timo Tänav, Rasmus Tambur, Oskar Maripuu ja Ott Olesk. Treener Andre Kuntsel

U-10 poisid olid oma päris esimesel võistlusel ja saavutasid tugeva neljanda koha. Kolmas koht jäi vaid kolme punkti kaugusele.  Noored mängumehed  on aktiivsed, sõbralikud ja platsil kõvad võitlejad. 
Võistkonnas mängisid: Anri Pere, Uku Hinnosaar, Madis Saksakulm, Käsper Saksakulm, Kert Mattias Naaber, Jarko Liitmäe, Martin Õue, Kristofer Vallau, Uku Rüütel, Robin Kahest, Caspar Hartõkainen, Mattias Rasmus Noot, Madis Mägi ja Andero Niits.
Visekevõistluse võitis Kristofer Vallau ja meie võsitkonna parimaks mängijaks tunnistati kapten Madis Mägi. Treenerid Mati Rüütel ja Margo Rüütel
Pildialbum:  https://www.facebook.com/pg/OrissaareSport/photos/?tab=album&album_id=10155385433748053