Orissaare Spordi U15 poisid osalesid tänavusel hooajal esmakordselt Balti Liigas e BBBL-is ( Baltic Boys Basketball League).

Võistkond komplekteeriti kahasse KK Pärnu poistega. Turniir koosnes kolmest etappis, kus saime kokku 15 tugevat mängu. Mängisime vastastega Lätist, Leedust, Venemaalt, Valgevenest, Soomest, Rootsist, Taanist ja ka Eestist. Kuigi 15st mängust suutsime võita vaid ühe, olime  nii mõneski mängus veel viimasel veerandajal niiöelda mängus sees, kuid puudu jäi võib-olla enesekindlusest ja mõnel puhul ka õnnest.

Saadud kogemus aga on asendamatu, kõik mängud olid intensiivsed, täis võitlust ja meie jaoks uusi olukordi. Kõik võistkonnad pressivad üle välja, mõnikord on see maa-ala pressing, mõnikord on see mõni uus maa-ala katse formatsioon, pea kõik tiimid on meist pikemad ja ka atleetlikumad ning mugavustsooni pole olemas. Iga meie rumal lahendus karistatakse ära, lubatakse mängida füüsilisemalt kui harjunud oleme ning hinnaalandust ei tehta üheski platsi osas.

Me ei saa vabandusi otsida ka selles, et olime üks turniiri noorimaid tiime (2/3 meie poistest on tegelikult U14 vanuses) vaid peame leidma võimalusi kuidas saada paremaks ning järgmisel hooajal olla edukamad.

Võistkonnas mängisid: Ants Gustavson, Kris Kruuse, Kaur Kurg, Cevin Liivat, Tanel Meos, Tormi Joonatan Metsla, Marten Oltre, Karl Õunapuu, Ayrton Rungi, Eke Rüütel, Meikel Sarev, Artur Striz , Juho Jakob Sünter, Riko Robi Tamtik, Andero Tõniste, Henrik Urbanik

Treenerid: Margo Rüütel Taavi Hämarsalu, Mati Rüütel

Kokkuvõttes suurepärane kogemus treeneritele ja mängijatele!

Orissaare korvpalli toetavad: KULKA, Träx Rehvikeskus, Altivi Projekt, Klotoid, Viking Motors ja Kingi Grupp


Fotod turniiri kodulehelt: 

BBBL U15:"I. Miglinieka SS" (Latvia) - "KK Parnu/Orissaare" (Estonia). Photo: Renars Buivis