22. oktoobril, Orissaare Spordihoones
12.00
Qigong SILVA SIRGE juhendamisel
Hiina traditsiooniline meditsiin usub, et 80% tervisest sõltub inimese elustiilist ning 20% arstiabist. Orissaare sügisesel tervisepäeval on võimalik tutvuda Hiinast pärit Qigong harjutustega, mis aitavad tasakaalustada keha energiavoogu, läbi mille on võimalik keha iseenese tervenemine. Lisaks õpitakse põhilisi massaaživõtteid, mida kasutada erinevate tervisehädade korral (grupis 15 kohta). Juhendaja Silva Sirge.
Eelregistreerimine Maaja Vabrit -5650 8278

Tervisepäeval on kohal ka veresoonte diagnostika aparatuur, kus iga soovija saab lasta uurida oma siseorganite ja jalgade veresoonte seisundit.
Veresoonte uuring maksab 2€.

15.00
LIIS ARULA loeng ja treening liikuvusest Oled vahel analüüsinud oma kükkimise tehnikat – miks tõusevad kannad üles, vajuvad põlved sisse, selg läheb kumeraks? Või mõelnud, kui sõber sooritab jõutõmmet, siis järgmised neli päeva kurdab ta, et alaselg on kange. Kui sageli juhtub, et “plank” harjutuse sooritamisel tunned pinget alaseljas? Soovid nendele küsimustele selgitusi, tule sügisese tervisepäeva loengule ja sellele järgnevale treeningule. Loengu osa annab lühi-ülevaate rühist, liigessüsteemist ja liikuvusest ning kere treenimisest. Praktilises osas õpitakse kereaktivatsiooni harjutusi, testitakse liigesliikuvust ja sooritatakse liigesliikuvust arendavaid ja kerestabiilsust tagavaid harjutusi.
Juhendajaks personaal- ja rühmatreeningute treener LIIS ARULA.


ÜRITUS TASUTA!
Sügisese tervisepäeva rahastus programmi "Rahvastiku tervise arengikava 2009-2020" vahenditest!