Orissaare spordikevad tuleb tihe, toimub mitmesuguseid üritusi, üha populaarsemaks muutub õues treenimine. Aprill lõppes tervisepäevaga, kus kogenud treenerite käe all õppisid algajad ning kordasid edasijõudnud, milline on õige jõuharjutuste sooritamise tehnika. Maikuu algas aga heakorratalgutega Orissaare staadionil ja jätkub treeningvõimalusi tutvustava hooaja avamisüritusega Orissaare treeningpargis.

13. mail ootame kõiki treeningpargi hooaja avamisele, kus tuletatakse meelde liikumise põhitõed ja antakse näpunäiteid treeningpargi kasutamiseks. Toimub Master of Movement õpituba, kus kõiki harjutusi ise järele saab proovida. Tutvustust ja õpituba viib läbi Jass Murutalu (TrenniNinja). Tutvustus on kõigile tasuta, õpitoa osalustasu 5€.

Tasub silmas pidada ka eelolevat suve, mis saab samuti olema sündmusterohke. 3. juunil ootame jõutõstespordist huvituvaid harrastajaid, pealtvaatajaid ja sportlasi Orissaare spordihoonesse. Toimuvad juba 6. Saaremaa Meistrivõistlused klassikalises lamades surumises. Julgustame kõiki jõualade sportlasi osalema ja end proovile panema.

10. juunil võõrustab Orissaare aga Eesti saarte sportlasi, toimuvad Eesti Saarte Mängud, kus võetakse mõõtu erinevatel huvitavatel spordialadel. 

���Q+^���&"