Seda väikest kokkuvõtet tehes paistab väljas kevadiselt soe päike. Nagu kevadeti ikka, hakatakse lugema juba tibusid ehk siis kui palju on kogutud võite ja kaotusi, kui palju on olnud õnnestumisi ja ebaõnnestumisi. Hetkel oleks pooleli hooaja kõige huvitavam osa. Kus saaks hinnata mida me aastaga juurde oleme õppinud ja mida me oskame paremini kui eelmisel hooajal. Kahjuks lõppes selle aasta hooaeg kuidagi ootamatult ja kiirelt. Sellepärast vabandan juba ette kui selle kokkuvõtte tegemine on kuidagi „poolik“.  Sest sellel hetkel, kui see hooaeg poolikuks jäi, keskendusid treenerid rohkem mängija arendamisesse. Vähem pöörasime tähelepanu sellele, mis oskused aastaga juurde on tekkinud.

Lõpuni jäid meil mängimata Eesti MV.  Õnneks suutsime juba hooaja peale kokku koguda 14 võistlusmängu saldoga 4 võitu ja 10 kaotust. Märgiks siin ära, et võidud kogusime just hooaja teises pooles. Ning võite kogusime just tugevate vastaste vastu, kes asuvad turniiritabelis juba keskmiste seas või siis kõrgemal. Vastu hakkasime peaaegu kõigile. Hea oli näha, et poisid ei andnud vastastele midagi kergelt. Suurem agressiivsus ja kiirem mäng oli peavaluks kõigile vastastele. Poisid platsil hakkasid juba tegutsema nagu meeskond. Mitte nagu 5 mängijat kes proovisid omavahel kuidagi seda ühte palli jagada. Sellest hooajast jäävad ka muidugi meelde napid kaotused, eriti just ühe punktilised allajäämised Raplale ja Tartule.

Palju olulisem, kui võidud ja kaotused, on poiste areng. Hea oli näha, et nad naudivad seda, mida teevad. Treeningutest osavõtt on tublisti kõrgem kui selles vanuses võiks oodata. Harva oli poisse treeningutest puudu. See näitab, et korvpalli mängitakse kirega ja kohusetunne nii enda kui ka võistkonnakaaslaste ees on olemas. Usun, et ka poisid ise mõistavad, et edu tagab pikk ja järjepidev töö ning see kriis oma väikese pausiga suures pildis meid kehvemaks ja nõrgemaks ei tee.

Siinkohal tahaks tänada kõiki poisse ja lapsevanemaid. Kes on aidanud teha Meie tööd nii hästi kui võimalik.

Loodan näha Teid kõiki uuesti treeningutel, kui see väike treeningpaus läbi saab!

Treener: Härmo Lambut