Kalender

2019
JAANUAR
3.-4. jaanuar - korvpallitreenerid BSBC Clinic koolitusel
5. jaanuar 15.00 - sõpruskohtumine korvpallis Orissaare Träx vs BC Hundid (Orissaares)
10. jaanuar - TV10 OS (Kuressaares)
12. jaanuar- EMV U16 korvpall (Tallinn)
12. jaanuar  - SMV korvpallis 14:45 Orissaare Sport vs BC Käsa (Kuressaares)
13. jaanuar- U14 korvpall (Keila)
17. jaanuar - EMV korvpallis mehed II liiga (Keila)
19. jaanuar - TV10 OS (Tallinnas)
22. jaanuar 1-3. sisejalgpall MV  (Salmel)
25. jaanuar- Korvpall B-kl (Kuressaares)
25. jaanuar 5.-7.kl. jalgpalliturniir (Tuule cup). Kuressaares
25. jaanuar 19.15 Saaremaa MV korvpallis, Orissaares (Orissaare Sport vs Orissaare Träx)
26. jaanuar kell 13.00 Saaremaa MV korvpallis, Kuressaares  (Tesman vs Orissaare Träx)
26. jaanuar kell 14.45 Saaremaa MV korvpallis, Kuressaares (Orissaare Sport vs Estlant )
27. jaanuar 13.00  Saaremaa MV korvpallis, Kuressaares  (Estlant vs Orissaare Träx)  
 27. jaanuar Makroliiga korvpall ( Karulaugu Spordikeskuses )
27.  jaanuar - võrkpall - Saaremaa vs Rakvere (Orissaares)

VEEBRUAR
1.-3. veebruar - BBBL ( Noorte Baltikumi korvpall) 3. etapp 
2. veebruar -  EMV korvpallis mehed II liiga (Viimsi)

2.-3. veebruar -  koroona
5. veebruar  EMV korvpallis mehed II liiga (Tallinn)
8. veebruar-Saaremaa koolide 3x3 korvpall 1-5., 6-7-kl. P (Orissaare)
8. veebruar kell 19.00  Saaremaa MV korvpallis, Orissaares (Orissaare Sport vs Bc Käsa)
9. veebruar - U16 korvpall (Orissaares)
9. veebruar kell 14.45 Saaremaa MV korvpallis, Kuressaares (Bc Käsa vs Orissaare Träx)
10. veebruar-U14 korvpall (Tallinn)
12. veebruar- EKSL saalijalgpall MV PK (rahvaliiga) 
14. veebruar- Spordimälumäng "Bumerang" (Kuressaares)
15.veebruar  19:15 - EMV meeste  II liiga Orissaare Träx  vs Haapsalu  (Orissaares)
16. veebruar- U16 korvpall (Kiili)
19. veebruar- Rahvastepall (1.-3.kl)
20. veebruar-   Tipa Tapa jalgpalliturniir 1.-5. kl P/kooliliiga (Salmel)
22. veebruar 19.30 - EMV meeste  II liiga Orissaare Träx  vs Kadrina Karud (Orissaare)


MÄRTS
1. märts kell  19.15 Saaremaa MV korvpallis, Orissaares (Orissaare Sport vs Orissaare Träx )
3. märts kell 12.00  Saaremaa MV korvpallis, Orissaares (Orissaare Sport vs Estlant )
3. märts kell 14.45  Saaremaa MV korvpallis, Orissaares (Tesman vs Orissaare Träx )
9. märts - U16 korvpall (Orissaare)
10. märts - U14 korvpall (Orissaares)
30. või 31. märts - Makroliiga korvpall (koht täpsustamisel)
30. märts kell 16.00 - Saaremaa MV korvpallis, Orissaares (Estlant vs Orissaare Träx )
31. märts U14 korvpall (Orissaares ) 
31. märts kell 12.00  Saaremaa MV korvpallis, Orissaares (Orissaare Sport vs Tesman )
31. märts kell 13.45 Saaremaa MV korvpallis, Orissaares (Orissaare Träx vs Bc Käsa )

Aprill
6. aprill - U16 korvpall ( IX etapp Orissaare)
13. aprill- U16 korvpall ( X etapp Rakvere)
11. aprill- Tipa Tapa jalgpalliturniir 1.-5. kl P/kooliliiga
30. aprill - Koolinoorte krossijooksu MV 

Mai
03. mai- 3.-6. ja 6.-9.kl T finaal (Tuule cup)
08.  mai - 5.-7. ja 7.-9.kl P finaal (Tuule cup)
09. mai - Heategevus teatejooks 
10. mai- Põhikoolide jalgpall 6-9kl PT,M
17. mai- Maakonna PK mitmevõistluse MV
31. mai - Kergejõustiku MV B,C- vanuseklassis
Juuni
01. juuni- Kergejõustiku MV A,J+Mehed (Kuressaares)
07.juuni- Kergejõustiku MV D-vanuseklass (Kuressaares)