Orissaare Spordi

 TREENINGUD 2017/2018


ESMASPÄEV
15.00-16.00 Saarepiiga tüdrukute jalgpall - Kateriin Kuusk

15.30-16.30 Korvpall 5.-9.kl  Treenerid Margo Rüütel, Mati Rüütel

16.30-18.30 Korvpall 1.-4.kl, vanem grupp  Treenerid Andre Kuntsel, Mati Rüütel

17.00-17.50 Tantsuline võimlemine  Treener Ave Erikso

18.00-19.00 Sulgpall lastele  Treener Riina Otsason

18.00-18.50 Noorte aeroobika  Treener Ave Erikso

19.00-20.30 Sulgpall täiskasvanutele

19.00-20.00 Funktsionaalne treening  Treener Mati Rüütel

 

TEISIPÄEV

13.30-14.30 Maadlus 1.-3.kl  Treener Tiit Uspenski

14.30-16.00 Maadlus 4.-...kl  Treener Tiit Uspenski

16.00-17.00 Korvpall 1.-4.kl, noorem grupp Treenerid Margo Rüütel, Mati Rüütel

17.00-19.00 Korvpall 5.-9.kl Treenerid Margo Rüütel, Mati Rüütel

18.00-19.00 Väikelaste maadlus  Treener Tiit Uspenski

18.00-19.00 Lastejooga  Treener Kerli Adov

18.00-19.00 Jõusaalitreening naistele  Treener Raimo Tamm

19.30-20.30 Jõusaalitreening meestele  Treener Raimo Tamm

19.00-20.30 Võrkpall täiskasvanutele

19.00-20.30  Jooga  Treener Kerli Adov

 

KOLMAPÄEV

7.30-8.20 - Korvpall 5.-9.kl Treener Mati Rüütel

16.00-17.30 Korvpall 1.-4.kl Treenerid Andre Kuntsel, Mati Rüütel

15.00-16.00 Kergejõustik 1.-5.kl  Treener Endel Tustit

16.00-17.30 Kergejõustik  Treener Endel Tustit

16.15 - 20.30  Maadlus 4.-... kl  väljasõiduga Leisi (Trenn + ujumine)  Treener Tiit Uspenski

17.00-17.50 Tantsuline võimlemine Treener Ave Erikso

17.30-19.00 - Saarepiiga jalgpall 5.-12 kl   Treener Kateriin Kuusk

18.00-18.50 Noorte aeroobika Treener Ave Erikso

19.00-20.30  Aeroobika Treener Ave Erikso

19.00-21.00 Korvpall 9.-12.kl ja mehed Treenerid Raul Koppel, Mati Rüütel

19.30-20.30 TRX  Treener Liisi Miller

 

NELJAPÄEV

14.30-16.00 Maadlus 4.-7.kl  Treener Tiit Uspenski

15.30-17.00 Korvpall 1.-4. kl  Treener Mati Rüütel

17.00-19.00 Korvpall 5.-9.kl  Treenerid Margo Rüütel, Mati Rüütel

17.30-18.30 Väikelaste liikumine  Treener Riina Paat - hetkel ei toimu, õpetaja lapseootus puhkusel.

18.00-19.00 Väikelaste maadlus  Treener Tiit Uspenski

18.00-19.00 Jõusaalitreening naistele  Treener Raimo Tamm

19.30-20.30 Jõusaalitreening meestele  Treener Raimo Tamm

19.00-20.30 Võrkpall ½ saali ja Sulgpall ½ saali

 

REEDE

13.40-14.40 Maadlus 1.-3.kl  Treener Tiit Uspenski

14.40-16.00 Maadlus 4.-..kl Treener Tiit Uspenski

14.30-15.30 - Saarepiiga jalgpall 1.-4 kl Treener Kateriin Kuusk

15.30-17.00 - Saarepiiga jalgpall 5.-12 kl Treener Kateriin Kuusk

15.00-16.00 Kergejõustik 1.-5.kl  Treener Endel Tustit

16.00-17.30 Kergejõustik 6.-12.kl  Treener Endel Tustit

17.00-19.00 Korvpall 5.-9.kl  Treenerid Margo Rüütel, Mati Rüüetel

17.15-18.15 Pilates I Treener Vika Viss

18.15-19.15 Pilates II Treener Vika Viss

18.00-19.00 Funktsionaalne treening  Treener Mati Rüütel

19.00-21.00 Korvpall 9.-12.kl  Treenerid Raul Koppel, Mati Rüütel

 

Spordikooli vastuvõtt Sportlyzer´i (www.sportlyzer.ee) rakenduse kaudu. 


Trennis näeme!