TUNNIPLAAN

Spordikooli uute liikmete vastuvõtt Sportlyzer ́i rakenduse kaudu.

Hooaeg 2021/2022

ESMASPÄEV

15.30-16.30 Saarepiiga jalgpall 1.-4. klass U10 - Treener Kateriin Kuusk (suur saal)
16.00-17.30 Korvpall 5.-7. kl (U14) - Treener Härmo Lambut/Mati Rüütel (MUHUS - väljasõit 15.45 Orissaarest)
16.30-18.00 Korvpall U16 (8.-9. kl) Orissaare + Valjala - Treenerid Andre Kuntsel, Mati Rüütel (saal)
16.00-16.50 Tantsuline treening 1.-4.kl - Treener Mall Noormets (aeroobika saal)
17.00-17.50 Tantsuline treening 5.-8.kl - Treener Mall Noormets (aeroobika saal)
17.15- 17.45 Väikelaste liikumisring kuni 4 a - Riina Paat (sinine ala) 
17.50- 18.30 Väikelaste liikumisring 5-7 a - Riina Paat (sinine ala) 

18.00-19.30 Koolinoorte jõusaal - Härmo Lambut (jõusaal)
18.00-18.50 Hobiballett täiskasvanud ja 9.-12. kl - Treener Mall Noormets (aeroobika saal)
18.00-20.00 Maadlus (vanemad) - Treener Tiit Uspenski (KonnOnKonn MTÜ) (maadlussaal)
19.00-20.00 Üldfüüsiline treening - Treener Maarja Põldoja (aeroobika/sinine)
19.00-20.30 Sulgpall (suur saal)


TEISIPÄEV

14.30-15.30 OG jalgpall - Treener Sander Lember (staadionil) 
15.30-17.00 Maadlus 1.-4. kl - Treener Tiit Uspenski (KonnOnKonn MTÜ)
15.30 -16.30 Pallimängud/korvpall 1.-4 kl (Makrod) - Margo Rüütel (1/2 suur saal)

16.00-17.30 Korvpall 5.-7. kl (U14) - Treener Härmo Lambut/Mati Rüütel (MUHUS - väljasõit 15.45 Orissaarest)
17.00-18.00 Maadlus lasteaed  - Treener Tiit Uspenski  (KonnOnKonn MTÜ)

17.00-18.00 Saarepiiga jalgpall - Treener Kateriin Kuusk (suur saal)
18.00-19.00 Lastejooga, lapsed vanuses 3-7 - Treener Kerli Adov ( aeroobika saal)
18.00-20.00 Maadlus vanemad - Treener Tiit Uspenski (KonnOnKonn MTÜ) (sinine ala)
18.30-20.00 Korvpall U18 saalitreening + mehed - Mati Rüütel (saal)
19.00-20.40 Jooga - Treener Kerli Adov
19.00-20.30 Lauatennise aeg täiskasvanutele (sinine)

KOLMAPÄEV

14.30 -15.30 Pallimängud/korvpall 1.-4 kl (Makrod) - Treener Margo Rüütel
15.00-16.00 Kergejõustik 1.-5.kl - Treener Endel Tustit /Kärt Õunapuu (Staadion)

16.00-16.50 Tantsuline treening 1.-4.kl - Treener Mall Noormets (aeroobika saal)
16.00-17.30 Kergejõustik 6.-12.kl - Treener Endel Tustit /Kärt Õunapuu (Staadion)

16.30-18.00 Korvpall U 16 (7.-9. kl) Orissaare + Valjala - Treenerid Andre Kuntsel, Mati Rüütel
16.30-18.00 Koolinoorte jõusaal - Treener Härmo Lambut
17.00-17.50 Tantsuline treening 5.-8.kl - Treener Mall Noormets (aeroobika saal)
18.00-18.50 Hobiballett täiskasvanud ja 9.-12. kl - Treener Mall Noormets (aeroobika saal)
19.00-20.00 Üldfüüsiline treening - Treener Maarja Põldoja (aeroobika/sinine)
19.00 - 20.30 Sulgpall (suur saal)

NELJAPÄEV
14.30-15.30 OG jalgpall - Treener Sander Lember (staadionil)
16.00-17.30 Korvpall 5.-7. kl (U14) - Treener Härmo Lambut/Mati Rüütel (ORISSAARES)

17.00-18.00 Maadlus lasteaed  - Treener Tiit Uspenski (KonnOnKonn MTÜ)
18.00-20.00 Maadlus (vanemad) - Treener Tiit Uspenski (KonnOnKonn MTÜ) (maadlussaal)

18.00-19.30 Korvpall U18 + mehed (9.-12 kl) - Treener, Mati Rüütel (suur saal)
18.00-19.00 Lastejooga, lapsed vanuses 8-13 - Treener Kerli Adov (aeroobika)
19.00-20.40 Jooga - Treener Kerli Adov (aeroobika)
19.30-21.00 Võrkpall (suur saal)

REEDE

16.00-17.30 Korvpall 5.-7. kl (U14) - Treener Härmo Lambut/Mati Rüütel (ORISSAARES)
14.30-15.30 Kergejõustik 1.-5.kl - Treener Endel Tustit /Kärt Õunapuu SUUR SAAL+ SININE (Staadion)
15.30-17.00 Kergejõustik 6.-12.kl - Treener Endel Tustit /Kärt Õunapuu (Staadion)
15.30 - 17.00 Maadlus 1.-4.kl - Treener Tiit Uspenski  (KonnOnKonn MTÜ)

17.00-18.00 Saarepiiga jalgpall - Treener Kateriin Kuusk + 18.00 - ... sinine
18.00-20.00 Maadlus (vanemad) - Treener Tiit Uspenski (KonnOnKonn MTÜ) (maadluse saal)

18.30-20.00 Üldfüüsiline treening JÕUSAALIS - Treener Maarja Põldoja
18.00-19.00 Korvpall mänguaeg U16 - Treener Andre Kuntsel
19.00-21.00 Korvpall mänguaeg U16, U18 + mehed - Treenerid  Mati Rüütel, Andre Kuntsel